Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Söndagen den 10 november 12:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A
2. Veronika Karlsson Eksjö BK/EBOK Damer klass A
3. Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass B
4. Emma Bergdahl Nannylunds IF Damer klass B
5. Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B
6. Linda Lispers Nannylunds IF Damer klass B
7. Linnéa Johansson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B
8. Mari Hällsås Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B
9. Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B
10. Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass B
11. Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C
12. Emma Bång BK Bowlinggänget Damer klass C
13. Frida Westerström Nannylunds IF Damer klass C
14. Linda Jansson Nannylunds IF Damer klass C
15. Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C
16. Patricia Müller Nannylunds IF Damer klass C
17. Tereza Kamcevski Nannylunds IF Damer klass C
18. Ulrika Ljungberg Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C
19. Jenny Svensson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass D
20. Monica Persson BK Bowlinggänget Damer klass D
21. Sofie Knutsson Nannylunds IF Damer klass D
22. Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A
23. Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A
24. Markus Jansson Eksjö BK/EBOK Herrar klass A
25. Rolf Karlsson Eksjö BK/EBOK Herrar klass A
26. Albin Hyseni Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B
27. Alexander Lund Eksjö BK/EBOK Herrar klass B
28. Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B
29. Christoffer Stelpe Nannylunds IF Herrar klass B
30. Håkan Borg Nannylunds IF Herrar klass B
31. Jesper Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B
32. Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B
33. Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B
34. Ronnie Stiernberg Nannylunds IF Herrar klass B
35. Albin Lander Nannylunds IF Herrar klass C
36. Anders Rosberg BK Varg Para Herrar klass C
37. Björn Bergheden Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C
38. Bo Ullrich Nannylunds IF Herrar klass C
39. Christoffer Hietalahti Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C
40. Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar klass C
41. Jonas Svantesson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C
42. Karl-Fredrik Larsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C
43. Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass C
44. Per Rundblad Nannylunds IF Herrar klass C
45. Jonas Ragnarsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D
46. Peter Johansson Nannylunds IF Herrar klass D
47. Maria Lindqvist BK Varg Para Rännklass A
48. Reserverad plats